Verfrooster
Geschikt voor rechthoekige verfemmer ZWART 10 liter.
Niet geschikt voor ronde mengemmer WIT 10 liter.
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Voor 15.00 uur besteld vandaag verzonden
Beveiligde betaalomgeving via SSL!
Afhalen in Amsterdam of Nieuwerkerk a/d IJssel
Kunststof verfrooster met handgreep en emmerhaken geschikt voor rechthoekige verfemmer 10 liter. Dit verfrooster is o.a. geschikt voor het verwerken van polyester, vinylester, epoxy, polyurethaan, beitsen, parketlakken, oplosmiddelhoudende lakken, alkydlakken, syntetische lakken en watergedragen lakken, ideaal voor het gelijkmatig verwerken van coatings, vloercoatings en vloerlakken.
Tevens geschikt voor het verwerken van latex en muurverf.
Let op!!!
Niet geschikt voor ronde mengemmer WIT 10 liter.
Verkrijgbaar in breedte: 27 x 29 cm.
artikelnummer 7236 - Verfrooster
Geschikt voor | Polyester, vinylester, epoxy, polyurethaan |
Besteleenheid | Per stuk |
Poly-Service
voor machinaal mengen LET OP! de mini mixer is niet geschikt voor het mengen van de Poly-Pur Gietvloer, gebruik hiervoor de midi of maxi mixer.
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.