Riwax RS 10 Hard Wax
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Voor 15.00 uur besteld vandaag verzonden
Beveiligde betaalomgeving via SSL!
Afhalen in Amsterdam of Nieuwerkerk a/d IJssel
Hightech gelcoat protector voor de langetermijnconservering op gelcoat en lakken. Creëert hoge uv-bescherming en een perfecte diepe glans. Deze beschermende conservering blijft maandenlang goed en voorkomt krijtstrepen en het oxideren van lakoppervlak.
Gebruiksaanwijzing
Een kleine hoeveelheid RS 10 Had Wax op de zwarte polijstspons (soft) doen en met Orbital Polisher of met de hand en polijstdoeken het te behandelen vlak gelijkmatig in de was zetten. De aangebrachte was met de hand met een microvezeldoek of met een oppoetskap op de zwarte polijstspons (soft) met de machine volledig oppoetsen. Geen krijtstrepen op kunststof.
Waarschuwing
Voor gebruik goed schudden! Niet verwerken in de zon! Beschermen tegen vorst! Bewaren/opslaan bij +4°C tot +30°C.
Leverbaar in 250 ml en 1 liter verpakking.
Maat | 250 ml,1 liter |
Type | RS 10 |
Riwax
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.