Riwax RS 06 Polish

Riwax RS 06 Polish
€ 14,29 Inclusief BTW

Riwax RS 06 Polish

651061
Maat


Voorraad van onze winkels:

Hoogglanspolitoer voor het verwijderen van fijne krassen en hologrammen op gelcoat en lakken, creëert een intense diepe glans. Geschikt om snel een boot te behandelen, creëert de fijnste oppervlakken en hoogglans. Kan ook voor plexi- en acrylglas worden gebruikt. Siliconevrij.

Gebruiksaanwijzing:

Met polijstmachine (800 – 1400 omw./min) een kleine hoeveelheid op de witte polijstspons (medium) doen en het te behandelen vlak gelijkmatig bewerken. Polijstresten met een microvezeldoek verwijderen. Voor een perfecte finish en langdurige bescherming wordt de nabehandeling met RS 10 Hard Wax aan- bevolen.

Waarschuwing:

Voor gebruik goed schudden! Niet verwerken in de zon! Beschermen tegen vorst! Bewaren/opslaan bij +4°C tot +30°C.

 

Leverbaar in 250 ml en 1 liter verpakking.

Riwax
Nieuw

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...

Product toegevoegd aan verlanglijst

Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.